undefined

Driftsassistansen Vann Vest

Spelhaugen 22, 5147 Fyllingsdalen

Kontakt oss

Daglig leder: Michal Forland telefon 93 41 44 07, e-post: michal@vannvest.no

Kontorleder: Bente Helen Nilsen, telefon 99 27 42 47, e-post: bente@vannvest.no

Kvalitetsansvarlig: Helge Botnen telefon 90 62 54 32, e-post: helge@vannvest.no

Miljø og beredskap: Erling Heggøy telefon 47 05 22 26, e-post: erling@vannvest.no

Konsulent - drikkevann: Anna Walde telefon 99 43 71 70, e-post: anna.walde@vannvest.no

Senior konsulent: Arne Bergo telefon 90 92 31 13, e-post: arne@vannvest.no

Konsulent - VTA: OleDan Lundekvam telefon 91 86 93 00, e-post: owsalund@online.no